wtorek, 24 kwietnia 2012

NOWOŚCI

                                         NOWOŚCI
                                                              17.09.2006

17.09.2006r. 
II Klubowa Wystawa Hovawartów.

 
Sędziował niemiecki sędzia Pan Michael Kunze.

Zwycięzcą Rasy i Klubu został syn Eshi - Eddi Pałacowe Piękności.

Cieszę się bardzo . To ogromny sukces dla mojej hodowli.

Gratuluję  Rafałowi podejścia i kontaktu z Eddim.

A tak na marginesie, dziewczyny szykujcie się!  Eddi  następnego dnia miał robione prześwietlenie  na dysplazję , ma A. Jest już konkretnym, pięknym i co najważniejsze mądrym reproduktorem-powodzenia.

Nasz mały Hary dostał puchar w klasie baby i ocenę- wybitnie obiecujący.

Ma cudownych właścicieli i on  też jest taki. Mam nadzieję, ze jest to początek jego wielkiej kariery wystawowej  i szkoleniowej czego im i sobie życzę.

Moja Sindi  zdobyła srebrny medal i ocenę doskonałą, a Florencja była tuż za nią, również z oceną doskonałą. Z tych lokat cieszę się  najbardziej, ponieważ byłam trochę przerażona tym co działo się ostatnio na naszych wystawach, ale fakty obroniły się same i mam nadzieję zacznie się zdrowa, sportowa konkurencja.

Więcej takich wystaw i takich spotkań. Było, po prostu rewelacyjnie.  Emocje i adrenalina sięgały zenitu. Najważniejsza była jednak atmosfera, jaką stworzyliśmy. Dzień poprzedzający wystawę był bardzo pracowity,  dał nam możliwość bliższego poznania się i  integracji.

Myślę ze będę wyrazicielką  odczuć większości obecnych na zjeździe jeśli powiem, że było świetnie, owocnie i co najważniejsze-sprawiedliwie.

Wszystkim właścicielom moich „dzieci” serdecznie dziękuję za tak liczne przybycie, życzę im dalszych sukcesów wystawowych i szkoleniowych.

Przede wszystkim dzięki za cudowny kontakt. Jestem przeszczęśliwa  widząc jak bardzo kochacie MOJE MALUCHY. Uwierzcie mi- to hodowcę cieszy najbardziej!

Oto kilka zdjęć z tej wystawy:

 09.09.2006

Na wystawie w Warszawie moja Sindi została  Najpiękniejszą Suką w Rasie, rozpoczynając tym samym  budowę dorosłego Championa.

Wielkie gratulacje dla suni i właścicieli.

Na wystawie w Radomiu córka Czaki – Florencja została Zwycięzcą  Rasy uzyskując pierwszy wniosek na dorosłego Championa.

Była też na wystawie w Lipsku gdzie startowała w klasie pośredniej zdobywając tam II lokatę . Wielkie gratulacje.

 Na tejże samej wystawie syn Czaki- Bender  został Zwycięzcą Lipska i Najlepszym Psem w Rasie. Gratuluję .

08.09.2006

Dzień 9.07.2006r był kolejnym dniem chwały dla mojej hodowli. Na międzynarodowej wystawie w Warszawie syn Eshi – Grab dostał Zwycięstwo Młodzieży i został Najpiękniejszym Juniorem.
 Jego brat – Grot był drugi. Wielkie gratulacje i podziękowania dla cudownych właścicieli.

W dniu 27.08.2006r na wystawie w Radomiu, córka Czaki - Florencja została najpiękniejszą suką i Zwycięzcą Rasy.
 Gratuluję suni i jej ambitnym i wytrwałym właścicielom.
 Życzę dalszych sukcesów i powodzenia w Lipsku.

30.08.2006

 Z radością donoszę, że 27 sierpnia 2006 na świat przyszły dzieci Eshi i Orffa. Tym razem nasza ESHI urodziła 5 szczeniaczków: 2 suczki blond, 2 suczki czarne, 1 pieska blond. Wszystkie mają się świetnie.

W tym samym dniu ojciec miotu - Orff Las Księżniczek uczcił narodziny swoich pierwszych dzieci, zdobywając Zwycięstwo Rasy na Wystawie Krajowej w Białymstoku.

 13.08.2006

 W poniedziałek 24 lipca 2006 byliśmy
 u Pana doktora, gdzie na podstawie
 przeprowadzonego badania USG,
 potwierdzona została ciąża ESHI.
 Więcej na temat najbliższych narodzin maluchów
można znaleźć w dziale SZCZENIĘTA-
 Jednocześnie czekamy na zainteresowanych narodzinami
 w naszej hodowli. napisz do nas-alicja.eidtner@hovawart-pp.pl 

 01.07.2006

 Na Wystawie Krajowej w Olsztynie moja Sindi poraz kolejny zdobywa tytuł Zwycięzcy Młodzieży i Najlepszego Juniora.

 Na tej samej wystawie Elfi Pałacowe Piękności wygrywa
 w swojej klasie i dostaje CWC.

 24.06.2006

 Na Wystawie Międzynarodowej w Krakowie Florencja Pałacowe Piękności zdobywa tytuł Zwycięzcy Młodzieży i tym samym kończy Championat Młodzieży. Eddie Pałacowe Piękności dostaje CWC, CACIB oraz zostaje Najlepszym Psem w Rasie. Niezmiernie się z tego cieszę.

 20.06.2006

 W dziale  SZCZENIĘTA-http://aeidtner.blogspot.com/search/label/Szczeni%C4%99ta  są już nowe zdjęcia maluchów Czaki. Wszystkie szczeniaczki rosną jak na drożdżach, otworzyły już oczki i stawiają pierwsze kroki. Podpalane maluszki mają już pięknie wypalone podpalania a blondyny mają piękny złocisty kolorek.

 11.06.2006

 Na Wystawie Krajowej w Kaliszu Grot Pałacowe Piękności został Zwycięzcą Młodzieży, Najlepszym Psem w Rasie i Zwycięzcą Rasy. W tym samym czasie na Europejskiej Wystawie Psów w Helsinkach D'Arsy Pałacowe Piękności wywalczyła res CACIB i res CAC i tym samym została vice Zwycięzcą Europy. Wielkie gratulacje.

 04.06.2006

 Na Wystawie Krajowej organiowanej przez oddział Płock moja Sindi (Faffi) zdobyła po raz kolejny Zwyięstwo Młodzieży. W klasie użytkowej wystąpiła Emma Pałacowe Piękności i uzyskała CWC.
 Dzień wcześniej D'Arsy Pałacowe Piękności była wystawiana na Wystawie BALTIC WINNER 2006. Została wybrana Najlepszą Suką w Rasie, otrzymała CACIB i CAC i tym samym została Championem Estonii. Jestem bardzo szczęśliwa z osiągnięć moich hovków.

 03.06.2006

 Dzisiaj na świat przyszły dzieci Czaki i Alfiego. Więcej informacji w dziale  SZCZENIĘTA-


 21.05.2006

 Na Wystawie Krajowej w Radomiu Florencja Pałacowe Piękności zdobyła tytuł Zwycięzcy Młodzieży oraz została Najlepszą Suką w Rasie i Zwycięzcą Rasy. Ogromne gratulacje.
 Eddie Pałacowe Piękności zdał egzamin PT. Wielkie brawa.


 10.05.2006
 
Na Wystawie Międzynarodowej w Łodzi 07.05.2006 wszystkie dzieci Eshi zaprezentowały się wspaniale. D'Arsy Pałacowe Piękności zdobyła CWC, CACIB oraz uzyskała tytuły Najlepszej Suki w Rasie i Zwycięzcy Rasy. Enya Pałacowe Piękności wygrała w klasie otwartej i otrzymała CWC a Grot Pałacowe Piękności został Zwycięzcą Młodzieży. Serdeczne gratulacje dla wszystkich.

 05.05.2006
 
Informuję, że w dniach 21-23.04.2006r. w miejscowości Rynia /k. Warszawy został przeprowadzony przegląd miotów z 2005r. Z mojej hodowli przyjechało 9 szczeniąt. Z wyników testów jestem bardzo dumna i zadowolona. Wszystkie maluchy zdały je rewelacyjnie. Bardzo dziękuję właścicielom za przyjazd i za cudowny kontakt . Nadmieniam, że testy były przeprowadzane przez niemiecką sędzinę Sigrid Darting i na wzór testów niemieckich. Tym bardziej możemy się cieszyć, że nasze hovawarty tak pięknie przez nie przeszły.
 Jeszcze raz bardzo dziękuję właścicielom moich szczeniąt i życzę wiele satysfakcji , radości i sukcesów."

 Zapraszam również do obejrzenia kilku nowych zdjęć córeczki Czaki  FABII

 FABIA Pałacowe Piękności
 28.04.2006Dzisiaj byliśmy z Czaki w gabinecie USG . Ciąża Czaki została potwierdzona badaniem ultrasonograficznym. Tak więc zaczynamy odliczanie dni do narodzin szczeniaczków i czekamy na zainteresowanych tym ciekawym skojarzeniem.

04.04.2006

W dniach 1-2.04.2006 byłam na kryciu z moją Czakunią u pięknego niemieckiego psa - Alfi von der Torwitzer Tannen. Więcej informacji i zdjęcia w dziale SZCZENIĘTA-


 18.03.2006
Najświeższe wiadomości z Dublina. Córka Czaki Finya Pałacowe Piękności wygrywa na wystawie w Dublinie. Finya bardzo dobrze czuje się w nowym domu i przynosi wiele radości nowym właścicielom 15.03.2006
Na mojej stronie zaszło wiele zmian. Przede wszystkim są oddzielne podstrony poświęcone moim sukom. Poza tym powstał dział "Mioty", w którym znajdziecie informacje o potomstwie Eshi i Czaki oraz mnóstwo zdjęć moich "dzieci". Życzę przyjemnego oglądania.

 09.03.2006
Na największej i najważniejszej europejskiej wystawie CRUFT 2006 Finya Pałacowe Piękności (córka Czaki). zdobywa tytuł BEST PUPPY.

 25-26.02.2006
Na największej wystawie w Rosji EURAZJA 2006 Eshli Pałacowe Piękności otrzymuje dwa razy CACIB i zostaje dwukrotnie Zwycięzcą Rasy.

 11-12.02.2006


Wystawa krajowa w Bydgoszczy - moja Sindi (Faffi Pałacowe Piękności) w wieku dziesięciu miesięcy nie tylko wygrywa w klasie młodzieży i uzyskuje tytuł Zwycięzcy Młodzieży ale także wygrywa w porównaniu z dorosłymi psami i uzyskuje BOB (Zwycięzca Rasy).

 05.02.2006


Na wystawie krajowej w Rzeszowie syn Eshi - Eddie Pałacowe Piękności wygrywa w klasie pośredniej, dostaje CWC i w ten sposób kończy Championat Polski.
 Florencja Pałacowe Piękności (córka Czaki) uzyskuje ocenę doskonałą w klasie młodzieży oraz dostaje tytuł Zwycięzcy Młodzieży.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz