sobota, 16 stycznia 2016

Zapowiedź miotu

W dniach 6 - 8.01.2016r. odbyliśmy daleką podróż do Niemiec. Byliśmy na kryciu z naszą Nelli. Po intensywnych poszukiwaniach odpowiedniego kandydata w końcu zdecydowałam się na pięknego i wyszkolonego w ratownictwie psa, championa Niemiec i  championa FCI.
Antek vom Eibenbogen
http://www.working-dog.eu/dogs-details/952443/Antek-vom-Eibenbogen wydaje się być wymarzonym kawalerem dla Nelli.
Jestem bardzo dumna z Nelli. Jest ona przedłużeniem mojej linii hodowlanej, już czwartym jej pokoleniem, któremu początek dała piękna i mądra Eshi, a po niej Gandi, jej córka L'Di a teraz Nelli. Moje suczki odznaczają się przede wszystkim wspaniałym charakterem i dobrym zdrowiem. Są bardzo przyjazne, wesołe, chętnie współpracują z człowiekiem a jednocześnie z oddaniem spełniają się jako gospodarze i stróże podwórza, w czym hovawartowi rzadko która rasa dorównuje. One nas nigdy nie zawiodły, obdarzając nas bezgraniczną miłością i wiernością. Nigdy nie wdawały się w niepotrzebne utarczki z innymi psami, są jednak stanowcze, gotowe poświęcić życie w obronie swojej rodziny.
Po dramacie, którego doświadczyłam ponad rok temu, gdzie tragicznie straciłam moje dwie suki hodowlane (L'Di i Monę) Nelli, córka L'Di daje mi nadzieję na odnowienie mojej linii hodowlanej. Z wielką radością, ale i ogromnym niepokojem oczekuję na wynik USG, potwierdzający - mam nadzieję - ciążę Nelluni. Szczeniąt oczekujemy w pierwszej połowie marca 2016r.
Wszystkich Państwa, zainteresowanych szczenięciem z tego krycia serdecznie zapraszam do odwiedzin hodowli Pałacowe Piękności oraz lektury mojego bloga.

I słów kilka o wybranku dla Nelli.
Antek vom Eibenbogen to bardzo mądry i przyjazny pies, z wyszkoleniem ratowniczym, champion Niemiec( VDH i RZV) i champion FCI, wszechstronnie przebadany zdrowotnie. Wydaje się charakterem i urodą pasować do Nelli, co mam nadzieję, para przekaże swoim dzieciom.
Poniżej kilka zdjęć Antka. 
Nelli
 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz