poniedziałek, 21 stycznia 2013

Nowe wieści z daleka

Z Ukrainy, gdzie mieszka syn Gandi, L'Vis nadeszły informacje, że do swojej kolekcji championatów L'Visek dodał tytuł championa Gruzji i Mołdawii.
Gratulujemy i bardzo, bardzo dziękujemy właścicielce L'Visa, Swietłanie za długoletni kontakt z nami i miłość, jaką na co dzień okazuje swojemu pupilowi. Wszystko to cieszy nas ogromnie!
Oto najnowsze nasze zdjęcie L'Visa.
A młodsza kuzynka L'Visa, córka jego miotowej siostry L'Di - czarna Mira Pałacowe Piękności jest psem pracującym w policji w Charkowie, na Ukrainie.
 Suczka patroluje stacje kolejowe i pociągi w poszukiwaniu broni i świetnie sobie radzi.
Mira pięknie też wypada na wystawach. Jesienią 2012r. na wystawie klubowej w klasie pośredniej, u niemieckiego sędziego M. Kunze, z oceną doskonałą wygrała klasę pośrednią.
Bardzo cieszą nas takie wieści. Czekamy na aktualne fotki  a poniżej zdjęcie Miry z wygranej wystawy klubowej -Najlepsze Szczenię  (1/3 - sędziowała niemiecka sędzina, specjalistka rasy, Sigrid Darting-Entenmann).
 
 
A tu okładka z amerykańskiego biuletynu "Hovawart Herald "a na niej zdjęcie miotowej siostry Miry, Mercedes (w nowym domu nazywanej Gią), która mieszka w Stanach Zjednoczonych.
 
W środku numeru artykuł o hovawartach z hodowli Pałacowe Piękności i zdjęcia naszych suczek -Gandi, L'Di i Gii. (babcia, córka i wnuczka).
 
 
Najnowsza fotka Mikołaja PP. Miko mieszka w USA w stanie Waszyngton i jest szkolony do trudnej pracy jako pies-ratownik. Z wiadomości, które do nas docierają wiemy, że radzi sobie doskonale. Brawo Miko!
 
 
I na koniec zdjęcie naszej radosnej Muffiny PP, mieszkającej na polskim Wybrzeżu. Muffi z bardzo dobrym wynikiem zaliczyła egzamin PT. Gratulujemy i Muffince i Dorocie!
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz