środa, 26 września 2012

Książka o naszych hovawartach

Ukazała się książka o naszych hovawartach!
Jola Brudzyńska, współwłaścicielka i przewodniczka Gandi Pałacowe Piękności jest autorką książki o psio-ludzkiej przyjaźni pt." Dlaczego z psem u boku bigos smakuje inaczej?"
Można ją nabyć w wielu księgarniach stacjonarnych i internetowych, a także w sieci "Empik". Tu jest przykładowy link do jednej z księgarń:
http://www.granice.pl/recenzja,dlaczego-z-psem-u-boku-bigos-smakuje-inaczej,5712
Bardzo zachęcam do jej przeczytania nie tylko właścicieli psów, ale również wszystkich ludzi o wrażliwych sercach.
 Oto krótka recenzja od redakcji:

"Czy można poważnie przyjaźnić się z psem? Czy można powierzyć mu swoje tajemnice? Czy pies kocha szczerze? I w końcu dlaczego z psem u boku bigos smakuje inaczej? To niezwykle wciągająca, sercem pisana książka o tym, czym może stać się pies w życiu człowieka. Książka o niezwykłym psie, suce Gandi, kochanej i kochającej, odważnej, niezwykle mądrej i wiernej. Broniącej domu z narażeniem życia i beztrosko bawiącej się z innymi psami, zdobywającej najwyższe nagrody na wystawach i potrafiącej obłaskawić nieufnego domowego kota. Każdy, kto kocha psy powinien tę książkę przeczytać. Pełna jest bowiem miłości, ciepła i uwielbienia dla przedstawicieli tego gatunku. Polecamy zatem ugotować bigos, usiąść w miękkim fotelu i pogrążyć się w lekturze. Przed Państwem Gandi... Suka, której nie da się nie pokochać!"